Captain Tsubasa – Rise of New Champions ukaże się 28 sierpnia 2020 r

BANDAI NAMCO Entertainment Europe poinformowało, że CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS zostanie wydany 28 sierpnia 2020 roku na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC (wersja cyfrowa).

W tej nowej arkadowej grze w piłkę nożną gracze oczekują roli ulubionej postaci znanej na całym świecie serii. Od zapierających dech w piersiach parad po strzały wbrew grawitacji, fani będą mogli eksperymentować z pełną gamą ruchów, dzięki którym manga i anime stały się światowym fenomenem.

KAPITAN TSUBASA: WSTĘP NOWYCH MISTRZÓWjest dostępny w pięciu różnych edycjach : Standardowa, Deluxe, Kolekcjonerska (w Niemczech wyłącznie w Amazon), Champions i Legends. Oferowana jest również premia za zamówienie : wersja fizyczna jest dostępna u uczestniczących sprzedawców detalicznych do momentu wydania; w wersji cyfrowej do 28 września.

Edycje Delux i Legend są oferowane wyłącznie w sklepie internetowym BANDAI NAMCO Entertainment i dodają niestandardową koszulkę. Legends Edition ma nawet wysokiej jakości piłkę stołową.

Edycja Legends: Captain Tsubasa – Rise of New Champions

Zostań legendą dzięki tej wersji gry, która jest dostępna tylko w naszym sklepie. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej!

Ta edycja zawiera wyjątkową, spersonalizowaną koszulkę i wysokiej jakości kicker. Ten ostatni został zaprojektowany przez René Pierre, jednego z najbardziej legendarnych producentów kickerów na świecie. Wysokiej jakości kicker został zaprojektowany i wyprodukowany wyłącznie przez René Pierre w głównej fabryce w Chalon-sur-Saône we Francji. Lojalna linia produkcyjna jest wynikiem bliskiej współpracy między Bandai Namco Entertainment Europe a siedzibą główną René Pierre. Obie drużyny wykorzystują swoją pasję do piłki nożnej i uniwersum Captain Tsubasa!

Edycja Delux: Captain Tsubasa – Rise of New Champions

Zostań mistrzem świata dzięki Edycji Mistrzów dostępnej tylko w naszym sklepie. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej!
Ta edycja zawiera unikalną, spersonalizowaną koszulkę, na której możesz wydrukować swoje imię. Pokaż to z dumą na kursie i poza nim!
Ta ekskluzywna koszulka piłkarska została zaprojektowana specjalnie dla naszego sklepu.

Edycja Kolekcjonerska: Captain Tsubasa – Rise of New Champions

Zostań wschodzącą gwiazdą futbolu dzięki oficjalnej edycji kolekcjonerskiej Captain Tsubasa: Rise of New Champions i zdobądź ekskluzywną 28-centymetrową figurkę Tsubasy Ozory w japońskiej koszulce młodzieżowej!

Gameplay Captain Tsubasa: Rise of New Champions pozwala nam przyjrzeć się rozgrywce, z użyciem specjalnych ruchów i zagrań. Większość rozgrywki opiera się na „Duchowym wskaźniku” używanym do aktywacji specjalnych ruchów. Specjalne zagrania możemy użyć do bloków strzału lub specjalnych dryblingów i strzałów.

„Umiejętności specjalne” to tylko niektóre z zagrania, które widzimy na filmie. Są one unikalne dla postaci i wpływają na atrybuty i poziom ducha. Oto niektóre z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu zespołu. Zawsze możesz iść ze swoimi ulubionymi postaciami, ale będzie to miało strategiczny element do tworzenia składu drużyny na podstawie twojego stylu gry.

Istnieje również system „V Zone”, który jest powiązany z morale drużyny. Wskaźnik drużyny wzrasta, gdy dryblujesz obok przeciwników lub przechwytujesz piłkę. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu miernik umożliwia aktywację strefy V. Zwiększa to tempo regeneracji Ducha i tempo wzrostu wskaźnika kopnięcia.

Facebook komentarze