Captain Tsubasa: The Dream Team 2017 na iOS oraz Android

Miłośnicy Tsubasy widząc powyższy tytuł mogą otwierać szampany.

Captain Tsubasa: The Dream Team nie jest wyjątkowo wielką produkcją, jednak sympatycy serii powinni zainteresować się grą.

Captain Tsubasa: The Dream Team to symulator meczów przygotowany przez japoński KLab Inc. Tytuł zadebiutował już w Japonii na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android, ale wydawca właśnie zapowiedział globalną premierę.

Kapitan Jastrząb” królował na polskich podwórkach, więc zdecydowałem się wspomnieć o nowym tytule przygotowanym przez Japończyków. Gra na dobry początek trafiła wyłącznie na rynek japoński, gdzie od czerwca zebrała sporo pochwał i produkcję pobrało ponad 4 miliony razy.

Captain Tsubasa The Dream Team 2017 na iOS oraz Android

To właśnie ze względu na pozytywne komentarze zdecydowano się na premierę globalną, która została zaplanowana na grudnia. Już teraz można dokonać „wstępnej rejestracji” – za zainteresowanie się tytułem przed premierą otrzymacie kilka cyfrowych przedmiotów na start, a nawet możecie zgarnąć pakiet prezentów z autografem twórcy Tsubasy – Yoichiego Takahashi.

Captain Tsubasa: The Dream Team będziemy rozgrywać mecze, szkolić piłkarzy (przykładowo Tsubasę) i rozgrywać mecze z zawodnikami z całego świata. W grudniu odbędzie się premiera w 135 krajach.

Zainteresowanych odsyłam na stronę twórców, zwiastun oraz przedstawiam rozgrywkę z japońskiej wersji.

żródło: PPE.pl

Facebook komentarze