Gra na telefon Captain Tsubasa już w sierpniu

Oficjalna strona internetowa poświęcona adaptacji scenicznej manga Yōichi Takahashiego ” Kapitan Tsubasa” ujawniła główną obsadę gry.

Premiera gra Captain Tsubasa w Super Experience Stage odbędzie się w 23 przedstawieniach w Zepp Blue Theatre Roppongi w Tokio w dniach 18 sierpnia do 3 września.

W grze głosu użyczą (od lewej do prawej na powyższym obrazku):

  • Seiya Motoki jako Tsubasa Ōzora
  • Ryūsuke Nakamura jako Genzō Wakabayashi
  • Yūho Matsui jako Kojirō Hyūga
  • Kō Kanegae jako Tarō Misaki
  • Shūto Washio jako Jun Misugi
  • Sōichirō Sorihashi jako Hikaru Matsuyama
  • Kazumi Doi jako Makoto Sōda
  • Mao Katō jako Jun Nitta
  • Kōki jako Hiroshi Jitō

Strona z wiadomościami Komiks Natalie opublikował w poniedziałek obraz przedstawiający niektóre z głównych aktorów w kostiumach. Oricon rozpoczął także streaming wideo z prezentacji w poniedziałek.

Oryginalna manga piłki nożnej obraca się wokół 11-letniej Tsubasy Ōzory, chłopca, który uwielbia piłkę nożną i jest rozpoznawany przez jego trenera Roberto ze względu na jego umiejętności sportowe. Tsubasa jedzie ze swoim trenerem do Brazylii, aby trenować na Mistrzostwa Świata.

Oryginalny 37-wolumin Captain Tsubasa autorstwa Takahashiego był drukowany w tygodniku Shueisha Weekly Shonen Jump w latach 1981-1988, i zainspirowała trzy telewizyjne seriale anime, cztery filmy anime, kilka OVA i kilka spinowych mang. Nowy scenariusz do serii został później opublikowany w Shonen Jump w 2008 roku.

Takahashi wprowadził w grudniu bieżącą mangę Kapitana Tsubasy : Rising Sun. Manga obraca się wokół Tsubasy, ponieważ zamierza wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich jako przedstawiciel Japonii. Shueisha wyśle ​​szósty skompilowany tom w Japonii 2 czerwca.

 

Wydany w Japonii w czerwcu ubiegłego roku, gra wideo Captain Tsubasa: Tatakae Dream Match zostanie wydana w Europie na Androida i iOS 12 grudnia pod tytułem Captain Tsubasa: Dream Team .

 

Captain Tsubasa: Dream Team to symulacja piłki nożnej, która oferuje graczom możliwość rywalizacji w kultowej serii Captain Tsubasa / Olive and Tom w grach twarzą w twarz.Trenuj sławne gwiazdy futbolu fanów manga, takich jak Tsubasa, Misaki, Hyuga i wszystkie twoje ulubione postacie, aby spróbować stworzyć swój wymarzony zespół.Wygrywaj gry przeciwko sztucznej inteligencji, aby zwiększyć swoją supremację lub spróbować rywalizować z przyjaciółmi i przeciwnikami z całego świata w grach online.

Funkcje: 

– Gry Face-to-Face: Graj online przeciwko znajomym i rywalom. Trenuj legendy piłki nożnej, takie jak Tsubasa Ozora i inne charakterystyczne postacie z tej serii, aby stworzyć wymarzoną drużynę przed konkurowaniem z innymi międzynarodowymi graczami.

– Specjalne ruchy: Dead Shot, Tiger Shot, Sliding Shot, Shadow Shot i wiele innych spektakularnych inspirowanych wirowaniem ujęć zostanie pokazanych w animowanych filmach.

– Tryb fabularny: Znajdź tryb fabularny ze scenami z sagi Captain Tsubasa i rzuć wyzwanie przeciwnikom znanym fanom serii.

 

 

Ponadto wydawca i programista KLab Inc. otworzyli 20 listopada wstępną rejestrację gry. W sumie tytuł będzie dostępny w 135 krajach i przetłumaczony na różne języki, takie jak angielski, niemiecki, włoski, hiszpański lub chiński tradycyjny. Kampanie „kick off” od 20 listopada proponują udział w serii wydarzeń „kick-off”, aby wygrać ekskluzywne premie w grze, oficjalne prezenty kapitana Tsubasy: Dream Team lub oryginalną ilustrację podpisaną przez twórcę saga osobiście, Yoichi Takahashi.

Wiadomość od Kickoffa od Stwórcy Kapitana Tsubasy

Yōichi Takahashi , twórca serii Captain Tsubasa , przekazał ekskluzywną wiadomość wideo, wyrażając podekscytowanie nadchodzącym wydaniem globalnej wersji gry i jego wsparciem dla społeczności fanów na całym świecie.

Facebook komentarze