Kapitan Tsubasa: tryb fabularny Rise of New Champions

Captain Tsubasa: Rise of New Champions będzie zawierać tryb fabularny, który pozwoli graczom przeżyć kultową historię Tsubasa Ozory, odcinka Tsubasa.

Ten tryb fabularny obejmie cały Krajowy Turniej Gimnazjum i obejmie niektóre z najbardziej epickich meczów oryginalnego materiału.

Najwięksi rywale Tsubasy pojawią się w grze, przenosząc swoje najlepsze ruchy na boisko:

W zależności od wyniku i przebiegu meczu mogą zostać uruchomione specjalne przerywniki filmowe, albo dokładnie odtwarzając historię, albo pozwalając na zupełnie nowe niespodzianki.

Tsubasa Ozora

Ambitny chłopiec, który chce zostać mistrzem Pucharu Świata w piłce nożnej. Jego celem jest zostać profesjonalnym piłkarzem w Brazylii, ojczyźnie Roberta Hongo, jego profesora, i rozwijać swój talent poprzez rywalizację z różnymi rywalami. Jego postawa nigdy się nie poddawaj w niesprzyjających warunkach jest jedną z jego największych zalet, podobnie jak przywództwo i zachęta członków zespołu.

Kojiro Hyuga

Jest jednym z największych rywali Tsubasy. Jest zdesperowany, aby być zawodowym piłkarzem, dorastając w trudnych okolicznościach – stracił ojca, gdy był dzieckiem, i prawie nie gra w piłkę nożną, aby zamiast tego zarobić pieniądze dla swojej rodziny. Jego pozycja jest czysto uderzająca – jego umiejętność wykonywania bardzo potężnych strzałów, jego duch walki i pragnienie zwycięstwa skłoniły niektórych do nadania mu przezwiska „Tygrys”.

Genzo Wakabayashi

Jest utalentowanym bramkarzem, który otrzymał pierwszą nagrodę na krajowej konwencji klasy podstawowej w Japonii, nie tracąc ani jednego gola. Został mistrzem Japonii jako kolega z drużyny Tsubasa. a później ukończył szkołę podstawową do Niemiec. Szlifował swoje talenty przed trudną konkurencją w profesjonalnym klubie piłkarskim. Słynny nigdy nie ustępował poza polem karnym, ze względu na jego bystego ducha i umiejętności pomiędzy słupkami bramki.

Taro Misaki

Jest serdecznym graczem z techniką artystyczną. Podczas podróży z miejsca na miejsce z ojcem, malarzem, poznał Tsubasę w szkole podstawowej Nankatsu i zostali dobrymi kumplami. Ich gra na wysokim poziomie została nazwana .Złotą kombinacją” i była główną siłą napędową mistrzostw na krajowej konwencji szkoły podstawowej. Później przeniósł się z ojcem do Francji i rozwijał swoje umiejętności podczas nauki francuskiego futbolu.

Jun Misugi

Ma przydomek .The Prince of the Field” ze względu na swoją wysoką inteligencję piłkarską i błyskotliwą grę, a jego umiejętności są porównywalne z Tsubasą. Jest geniuszem gracza, ale cierpi na chorobę serca, która uniemożliwia mu granie przez długi czas -niezależnie od tego, że bardzo kocha piłkę nożną.

Hikaru Matsuyama

Jest pasjonatem, który może poprowadzić zespół swoim silnym pragnieniem odniesienia sukcesu. Zawsze ufa swoim kolegom z drużyny. Zawsze trenuje zaciekle, aby był pewny swoich umiejętności – znany jest z siły swoich nóg i wytrwałości podczas trzymania piłki.

Shun Nitta

Napastnik, który wykorzystuje potężne _strzały z jastrzębia” oprócz swojej zdolności do biegania na 100 metrów w ponad 11 sekund. Chce poprawić swoje umiejętności piłkarskie, aby stać się najlepszym graczem, aby czasami wykazywał wojownicze podejście do rywali starszych uczniów.

Masao Tachibana

Brat bliźniak Kazuo. Jest dobry w doskonałych kombinacjach z Kanio jako bliźniakami. Celuje w cel drużyny przeciwnej dzięki swoim akrobatycznym umiejętnościom latania, wykorzystując swoje małe ciało.

Kazuo Tachibana

Brat bliźniak Masao. Jest dobry w podstępnych atakach z powietrza. Uderza w cel, drwiąc z drużyny przeciwnej podaniami i zwodami, w doskonałej koordynacji z Masao.

Hiroshi Jito

Obrońca, który jest dobry w przechwytywaniu piłki siłą swoim gigantycznym ciałem, co jest niezwykłe jak nad uczniów gimnazjów. Strzela również potężnymi strzałami i podaje swoją wybuchową mocą kopania. Bardziej ekscytuje się, gdy staje w obliczu silniejszych rywali i zawsze szuka godnych przeciwników.

Mitsuru Sano

Gracz, który pomimo swojego małego ciała, wykorzystuje wysoką zdolność do zręczności i zwinności, dla których ludzie nazywają go .cyrkowym akrobatą”. Zachowuje się śmiesznie, ale jego serce wypełnia wielki duch walki.

Facebook komentarze