Messi, Cristiano, Neuer pojawiają się w nowym Kapitanie Tsubasa

Magazyn „Shukan Shonen Jump”: 2 sezony po 24 odcinki nowego Kaptana Tsubasa

Przy okazji mistrzostw świata w Rosji powstaną nowe dwa sezony po 24 odcinki.i słynnego animowanego serialu „Kapitan Tsubasa” – donoszą niemieckie media, powołujące się na japoński magazyn mangi „Shukan Shonen Jump”.

24 odcinki nowej serii mają tworzyć dwa sezony – twierdzą niemieckie media. Powołują się przy tym na magazyn „Shukan Shonen Jump„, w którym latach osiemdziesiątych drukowane były mangi z Tsubasą.
Serie mają pokazywać drogę japońskiej reprezentacji na mistrzostwa świata w Rosji, a następnie rywalizację z prawdziwymi gwiazdami futbolu. W odcinkach mają się pojawić m.in. Cristiano Ronaldo, Lionel Messi czy Manuel Neuer. Według doniesień, piłkarze są w tej chwili w trakcie negocjacji z twórcami serialu.
Z reprezentacją Japonii w fazie grupowej mistrzostw świata zmierzy się m.in. kadra Adama Nawałki.

Do tej pory powstało 128 odcinków telewizyjnego serialu, którego bohaterem był młody japoński piłkarz Tsubasa Ozora. Japońska kreskówka zainspirowała m.in. Alessandra Del Piero, Zinedine’a Zidane’a , Francesco Tottiego, Lionela Messiego czy Alexisa Sáncheza do wybrania kariery piłkarskiej. W swoim debiucie w japońskiej lidze Lukas Podolski zagrał w butach inspirowanych serialem.

Ciekawe, czy w ramach grupowego spotkania Japończyków z Polską znajdzie się tam miejsce dla Roberta Lewandowskiego i spółki?

Wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia, jednak informację podało już wiele mediów, z Bundesligą na czele.

źródło.rp.pl

Facebook komentarze