Remake Kapitana Tsubasy w 2018 r.?

Dla fanów piłki nożnej oraz kultowej anime Kapitan Jastrząb mamy interesujące wieści. Jak się okazuje, ten legendarny tytuł ma szanse na remake!

Jak na razie nie znamy daty premiery odświeżonego serialu „Kyaputen Tsubasa” („Kapitan Tsubasa”). Pojawiło się wiele sprzecznych doniesień, m.in. jakoby serial miał być kontynuacją wcześniejszych sezonów. Pogłoski mówią o premierze planowanej na 2018 rok.

Za projekt ma odpowiadać twórca oryginalnej mangi opowiadającej o przygodach Tsubasy – Yōichi Takahashi. Spekuluje się, że nowa odsłona Kapitana Jastrzębia miałaby zadebiutować w 2018 roku, czyli w roku Mistrzostw Świata, które będą rozgrywane w Rosji. Co ciekawe kontynuowane miałyby być wątki z oryginalnej serii. Interesująca wydaje się być także druga plotka.

Według niej Yōichi Takahashi stworzy remake dla Chińczyków. Tym samym głównym bohaterem miałby zostać chiński zawodnik, który będzie propagował uprawianie tego pięknego sportu wśród chińskich dzieci. Tak, więc na razie mamy sprzeczne informacje. Jak jednak wiadomo w każdej plotce jest ziarenko prawdy.

Kapitan Jastrząb (Kapitan Hawk) to jedno z najbardziej znanych i popularnych japońskich anime. Tsubasa Ozhora przeprowadza się do Nankatsu. Chłopiec kocha piłkę nożną i chce grać w miejscowej drużynie. Niestety okazuje się, że jej graczom brakuje wiele umiejętności. Przed Tsubasą trudne zadanie – stworzyć drużynę, która przynajmniej potrafi zremisować z mocniejszymi klubami.

Serial opowiada całą drogę, jaką Tsubasa przechodzi wraz z drużyną Nankatsu na mistrzostwach drużyn młodzieżowych. Na swojej drodze spotyka wielu groźnych rywali. Po zakończeniu mistrzostw najlepsi gracze ze wszystkich drużyn muszą zagrać razem jako reprezentacja Japonii. Kolejne odcinki serialu pokazują kolejne mistrzostwa młodzieżowe – już dla graczy nieco starszych.

Źrodło: http://planeta.pe/

Facebook komentarze