Strzały

Tiger Shoot – Jest to, że tak powiem fabryczny znak Kojira. Piłka uderzona jest z niesamowitą prędkością mijając, bądź odrzucając przy tym obrońców. Kojiro ćwiczył ten strzał pod okiem swoje pierwszego trenera (trener Meiwy).Dostał od niego piłkę trzy razy cięższą od normalnej, po ukończeniu mistrzostw do lat 16 uderzał tą piłkę tak długo, aż przebił nadpływającą falę. Dzięki temu uderzeniu Japonia doprowadziła do remisu 2-2 w meczu z Niemcami.

Fire Shoot – Ten strał wykonuje Karl Hainz Schneider (przyjaciel, a zarazem przeciwnik Wakabayashiego), polega on na kopnięciu piłki z taką siłą, że bramkarz ma przypaloną ręke. Ten strzał można zobaczyć podczas meczu Bayern Monachium – HSV, w kórym obronił go Genzo Wakabayashi.

Drive Shoot (opadający pocisk) – To uderzenie wykonywał Tsubasy, któremu pokazał to jego, że tak powiem trener Roberto Hongo. Polegał on na uderzeniu piłki tak aby przed samą bramką strzał opadł i wleciał do siatki. Tsubasa ćwiczył ten strzał bez wytchnienia po wyjeździe Roberto z Nankatsu. Uderzenie można zobaczyć w praktycznie każdym meczu.

Biclyte Shoot (przewrotka) – Ten strzał używa większość zawodników „Captaina Tsubasy”, był to pierwszy strzał którego nauczył się Tsubasa Ozora od Roberto.

Twin Shoot – jest to strzał wykonywany przez Tsubase i Kojiro, polega on na kopnięciu piłki w równoczesnym czasie (w ich przypadku wyszła techinka i siła). Ten strzał został użyty podczas meczu z Niemcami, niestety obroniony przez Mullera.

Kojiro Drible – Technika stosowana przez Kojira, która polegała na biegu w sprincie i odpychaniu wszystkich przeciwników stających mu na drodze.

Facebook komentarze