Tsubasa PRO oficjalną piłką japońskiej J League w 2020 roku

Od 25 lipca w japońskiej lidze piłki nożnej J League będzie używana futbolówka specjalnego modelu „TSUBASA PRO”. Obecnie korzystano z modelu „TSUBASA” do oficjalnych rozgrywek japońskiej Meiji Yasuda Life J League 2020. „TSUBASA PRO” jest dostarczany przez Morten Co., Ltd. (dyrektor generalny Kiyofumi Minamiaki, Sumida-ku, Tokio), oficjalnego partnera J-League.

Nazwa i pochodzenie projektu piłki jest zaczerpnięta z japońskiego języka Tsubasa, który jest symbolem wolności i polotu. Od czasów starożytnych Hiji inspirowane jest „Yatagarasu”, symbolem słońca w Japonii i wyraża swobodę latania po niebie dzięki nowatorskiemu i kultowemu miejskiemu panelowi.

Ponadto w graficznej części wzoru podłoża postacie są rysowane głównie przez Tsubasę Ozorę i Kaede Kaede, dziewczynę z piłki nożnej, która została pierwotnie napisana przez pisarza kapitana Tsubasy Yoichi Takahashiego, oraz gry Tsubasa skierowane do wszystkich piłkarzy niezależnie od płci. To specjalny model piłki.

Charakterystyka piłki do gry
Podobnie jak oficjalna piłka do gry z 2020 roku, charakteryzuje się taką samą sprężystością i niską absorpcją wody niezależnie od tego, gdzie ją kopniesz metodą termicznego łączenia 6 jednolitych paneli.

Facebook komentarze
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments