Ulubiona gwiazda piłki nożnej – Kapitan Tsubasa – powraca w nowej grze

  • Captain Tsubasa: Rise of New Champions . Gra wydana w 2020 roku na PlayStation®4 , Nintendo Switch ™ i PC .

Fani animowanego piłkarza w końcu będą mogli po raz pierwszy zagrać w grę Captain Tsubasa na platformach PlayStation®4, Nintendo Switch ™ i PC, która zapewni odświeżający wygląd gatunku piłki nożnej dzięki ekscytującej akcji i ponadprzeciętnym ujęciom dzięki czemu licencja stała się sławna. Captain Tsubasa: Rise of New Champions oferuje grafikę podobną do anime i dostępną rozgrywkę, oferując jednocześnie wiele trybów gry, aby utrzymać fanów piłki nożnej na boisku i poza ławką!

„Zabezpieczenie licencji Captain Tsubasa na wprowadzenie gry piłkarskiej na rynek zachodni to spełnienie marzeń.” – mówi Hervé Hoerdt, starszy wiceprezes ds. Marketingu, technologii cyfrowej i treści w BANDAI NAMCO Entertainment Europe . „ Kapitan Tsubasa: Rise of New Champions nie jest stworzony tylko dla fanów mangi, ale spodoba się fanom piłki nożnej na całym świecie!”

W ramach popularnej na całym świecie serii Captain Tsubasa gra ma inspirowaną anime grafikę, która jest wszędzie rozpoznawana.

Dynamiczna prezentacja wizualna obejmuje także nowe realistyczne efekty graficzne.

Ze względu na szczegółową reprezentację każdego stylu gry naszych popularnych postaci, pojedynki w nowej grze Captain Tsubasa są wyjątkowo gorące i intensywne!

Super akcje i pojedynki na najwyższych obrotach! „Arcade Football

Action  To arkadowa gra piłkarska, w której gracze mogą wykonywać super akcje w czasie rzeczywistym – jeden z powodów, dla których gry Captain Tsubasa są tak popularne.

Gra jest ekscytująca i pełna akcji, a dzięki prostym kontrolom gracze mogą łatwo strzelać bramki i pokazywać błyskawiczne i fantastyczne akcje przeciwko swoim przeciwnikom.

Facebook komentarze